Bardzo miło nam poinformować, że 6 maja 2023 roku odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Słupcy IV Ogólnopolski Przegląd Konkursowy Szanty i Piosenki Żeglarskiej.

Corocznie przeprowadzane eliminacje konkursowe poddawane zostają ocenie profesjonalnego jury. Laureaci wyłonieni podczas przesłuchań zostają zakwalifikowani do letniej edycji Festiwalu SZANTOGRANIE- Powidz- Spotkanie z Piosenką Żeglarską, który w tym roku odbędzie się w dniu 19 sierpnia.

Uczestnicy konkursu występując na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury zawsze mogą liczyć na bardzo wysoki poziom realizacji dźwięku, co z pewnością zapewnia duży komfort wykonawcom na scenie, a komisja konkursowa może skupić się na detalach, które niejednokrotnie decydują o werdykcie. Baza lokalowa oraz obsługa techniczna obiektu zapewnia wszystkim uczestnikom miłą i gościnną atmosferę podczas wielogodzinnego wydarzenia kulturalnego.

Podczas eliminacji laureaci otrzymają również zaproszenia/nominacje do udziału w prestiżowych festiwalach i konkursach na terenie całego kraju.


Poniżej można pobrać dokumenty związane z organizowanym przez nas Przeglądem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.


Regulamin

Karta zgłoszenia